mapa

Możesz natychmiast odwiedzić miejsca zamieszkania Twoich przodków lub miejsca gdzie wychowywałeś się. Wystarczy wejść na stronę https://www.google.com/maps/ i wpisać nazwę miejscowości lub znaleźć swoje miejsce na mapie.

Szybka wycieczka

Kliknij „+” aby powiększyć widok. „Chwyć” mapę myszą i przesuwaj ją tak, aby wygodnie oglądać żądane miejsce. Wybierz przycisk „Satellite” aby zobaczyć widok okolicy z lotu ptaka. Mapa jest jednocześnie doskonałym planem miast i mapą drogową. Przenieś się w sekundę w inne miejsca, przejdź się po okolicy, przeżyj raz jeszcze dawne przygody.

Tu urodziłem się

Obejrzyj miejsce gdzie urodziłeś się. Powiększ swoją rodzinną okolicę – przypomnij sobie każdy dom, każde drzewo, każdą przygodę. Zobacz gdzie mieszkali Twoi koledzy i koleżanki, odnajdź swoją szkołę. Pokaż swoim dzieciom gdzie mieszkałeś.

Stąd pochodzą moi przodkowie

Zobacz jak wygląda okolica skąd pochodzą Twoi przodkowie. Zaproś do ekranu rodziców, dziadków i wspólnie przenieście się do krainy ich młodości. Pozwól im przypomnieć sobie dawne miejsca, dawne czasy, posłuchaj ich opowieści. Poznaj ich wspomnienia.

Wirtualna przechadzka

Gdy już znajdziesz wybrane miejsce i będziesz w dużym zbliżeniu chwyć „ludzika” z prawego dolnego rogu i umieść go na drodze na mapie. Pojawi się widok „Street View” – możesz obracać się dookoła i przesuwać wzdłuż drogi oglądając okolicę.